Subscribe to Centrum Pohádek
Pro
13

Pohádkové Království

Napsala admin

Pohádkové království

Nabízí dětem krásně strávené odpoledne, vstoupí do jedné velké pohádky s českými pohádkovými postavami v životní velikosti. Prohlídku oživí doprovodné a zvukové efekty řízené počítačem.  Setkáte se s pohádkami jako Perníková chaloupka, Dlouhý, Široký a Bystrozraký, Šípková růženka, Jeníček a Mařenka, Karkulka a mnoho dalších.
Pohádkovým královstvím vás může provést královna Radomíra. Děti mohou udělat rodičům radost a namalovat obrázek ve výtvarném ateliérů, kde mohou tvořit pod odborným dozorem. Pokud dostanete chuť podívat se na dětské pořady, tak zavítejte do promítacího sálu. Obchůdek se suvenýry zase nabízí si koupit kousek pohádkového světa domů v podobě originálních hraček a dárků s pohádkovými motivy. Jestliže během prohlídky dostanete hlad, pohádkové království nabízí i možnost občerstvení.
Oslavy narozenin, rauty, večírky a párty v království pohádek pro vaše děti je také k dispozici.

Kde ho najdete:

Pohádkové království
V zahradkách 25
130 00 Praha 3

otevřeno je denně včetně sobot, nedělí a svátků
od 9:00 do 18:00

Tags:
 1. Štěpánová Said,

  Stále volám na telefon a nikdo to nebere.Byla jsem i na místě a měli zavřeno.Nikde nebylo napsáno proč a do kdy bude zavřeno.Myslím, že to je nefér když se tam trmácím takovou dálku a s malým dítětem.
  Přeji hezký den M. Štěpánová

 2. milan Hupka Said,

  Jel jsem 150 km z malým dítětem jen a bych zjistil,že od srpna je zavřeno!!To nemužete napsat na internet, že už nefunkujete.M. Hupka

 3. dana Said,

  Také jsem k Vám jela zbytečně…Dana M.

 4. Bilík Said,

  Je to škoda že už je to zrušený dva roky taky jsem se tam chystal podívat.

 5. mimino Said,

  Dobrý. pres dva roky zavřeno. jen vyhorelej barak.

Přidat konentář